Štartovací balíček pre obchody

Pri štarte novej predajne alebo rozšírení už existujúcej je vždy potrebné investovať nemalé finančné prostriedky do skladových zásob. Vaši zákazníci sú nároční a chcú mať všetko ihneď na predajni.
Náš Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami Sports s.r.o. Vám pomôže, aby ste mohli v rámci svojich finančných možností nakúpiť čo najväčšie množstvo sortimentu.

Veľkoobchod s rybárskymi a športovými potrebami SPORTS s.r.o. ponúka Štartovací balíček:

EXLUZÍVNA MARŽA až do 100%

Vieme z vlastnej skúsenosti, aké náročné je rozbiehanie nového obchodu, a to nielen finančne, ale aj extrémnym vypätím a prácou až za hranice možností. Preto sme sa rozhodli pri našich nových partneroch na prvý nákup vynechať náš zisk a ponúknuť ho v závislosti na výške nákupu vo forme MEGA MARŽE až do 100% pre Vás. Pri prvom nákupe Vám rybársky veľkoobchod SPORTS ponúka naj nákup - najlacnejšie rybárske potreby a príslušenstvo pre Vašu predajňu.    


PREDĹŽENÁ VÝHODNÁ MARŽA až na 3 mesiace

Vieme však aj to, že výhodný prvý nákup je super, ALE v praxi je overené, že prvé 3 mesiace po otvorení sa profiluje Vaša zákaznícka klientela a dolaďuje sortiment predajne. Je vtedy veľmi dôležité pružne reagovať na dopyt nových zákazníkov a doplniť do predajne veľa ďalších drobností podľa ich želania. Z tohto dôvodu Vám získanú výhodnú maržu pri prvom nákupe akceptujeme ešte 3 mesiace nasledujúce po otvorení predajne.(podieľamie sa tak na doplnení nášho sortimentu do vašej existujúcej predajne)


REKLAMNÉ STOJANY ZADARMO

K vybraným druhom tovaru ponúkame exluzívne predajné stojany. Stojany plnia funkciu zvýšenia atraktivity Vašej predajne, sprehľadňujú dopĺňanie tovaru (každý tovar má svoje miesto a je označený svojim kódom) a v neposlednom rade, samozrejme, zvyšujú váš obrat.

 

 


PONUKA REKLAMNÝCH STOJANOV


Viac stojanov nájdete TU

 

SEZÓNNE HITY

S dostatočným predstihom Vám odporučíme špeciálne vybrané druhy tovarov podľa danej sezóny so zvýhodnenou cenou pri kúpe akciových setov

                                                         
VÝBER TOP SORTIMENTU

Náš rybársky veľkosklad má dlhoročné skúsenosti na slovenskom trhu a vieme Vám odporučiť tovar, ktorý je vo vašom regióne najviac predávaný. Vďaka tomu budú vaše rybárske potreby zásobené rýchloobrátkovým tovarom.


REKLAMNÉ NÁLEPKY, PÚTAČE A VLAJKY

Pútače a banery s logom predajne, napríklad nad vchodom do predajne, vo výklade, na smerové tabule, dostatočný počet nálepiek do interiéru predajne poskytujeme zadarmo alebo sa na nich spolupodieľame.
 

 

Vlajka rybárske potreby + prút + taška, tzv. Beach flagJednoduchá manipulácia a ľahká váha, no pritom veľmi pevná konštrukcia zaručuje, že vydrží aj veľké výpady vetra a neublíži tomuto pútaču ani dážď alebo sneh. Bez problémov ho môžete nechať vonku aj v mrazivom počasí.

Využitie:

  • Pútač pred vašou predajňou
  • Pri organizovaní športových podujatí
  • Prezentácia vašich výrobkov v predajni
  • Ideálny pomocník na výstave na prezentáciu vášho stánku
  • Všade tam, kde chcete aby o vás ľudia vedeli

 

Kliknite

 

Vlajka so stojanom a púzdrom na prenášanie - Black CatVlajka so stojanom a púzdrom na prenášanie - Browning