Odborné poradenstvo

Sme rodinná firma a vážime si každeho spokojného zákazníka, preto je pre nás prvoradé aby sme Vám aj vašim zákazníkom poskytli odborné poradenstvo, potrebné technické informácie ale hlavne veľa dlhoročných skúseností našich spokojných zákazníkov a zamestnancov našej firmy. Nakoľko všetci holdujeme rybačke je úplne prirodzené že chceme neustále skúšať nové veci a ponúknuť Vám iba to najlepšie    

Rýchla informácia

Je takmer nemožné aby ste pri ponuke renomovaných svetových značiek ktoré ponúkame s viac ako 25. 000 tovarovými položkami vedeli o každom výrobku podrobné informácie. Preto funguje každý pracovný deň od 7 do 15 30 telefonická infolinka na čísle 033 778 2424 a naše operátorky, prípadne technici Vám radi zodpovedajú všetky vaše otázky.

Aktuálny stav objednávok

V prípade informácii o vašich aktuálnych objednávkach, fakturácii, dodacích a záručných listoch... je pre Vás mail : objednavky@sports.sk, kde je možné získať presné informácie priamo od pracovníkov ktorí majú vašu záležitosť na starosti.

Podrobná informácia na konkrétny produkt

Pre Vás aj Vašich zákazníkov sme pripravili funkciu - opýtaj sa viac o tomto tovare - preto pri každom výrobku na www.sports.sk máte možnosť vyplniť mini formulár s konkrétnou otázkou k danému výrobku.

V prípade, ak si neviete rady vo veľkej škále výrobkov, Potrebujete poradiť ako najlepšie riešiť Vaše želanie, neváhajte a kontaktujte nás a my Vám ochotne poskytneme bezplatné poradenstvo.

Veľkosklad pre rybárske potreby - veľkoobchod SPORTS spol. s.r.o. je tu pre Vás a garantuje Vám:

- dlhoročné skúsenosti
- seriózny prístup
- znalosť slovenského trhu
- profesionálne poradenstvo
- individuálny prístup ku každému obchodnému partnerovi