Medzinárodné podujatia

Veľkosklad pre rybárske potreby - veľkoobchod SPORTS spol. s.r.o. sa aktívne zapája aj do organizácie, prípadne účasti na pretekoch miestneho aj medzinárodného charakteru.

BROWNING FEEDER CAP SLOVAKIA
Máme veľkú radosť z organizovania medzinárodného preteku zameraného na lov rýb na feeder BROWNING FEEDER CAP SLOVAKIA. Jedná sa o pretek s veľmi kvalitnou účasťou s cenami v hodnote viac ako 3000€.


KINDER BROWNING FEEDER CAP SLOVAKIA
Detský pretek vo feeder technike prebiehajúci paralelne počas Browning feeder Cap Slovakia

SPORTS – SALMO – SPINNING CUP EU
Medzinárodný pretek mladých rybárov do 18 rokov v prívlači, zameraný na najrýchlejšie sa rozvíjajúci druh rybolovu. Lov rýb na prívlač na umelú nástrahu je čoraz populárnejší a je veľmi dobre že už v detských rokoch sa k nemu hlási čoraz viec rybárov.   


Irsko Európsky pohár v love šťúk
medzinárodný pretek v love šťúk priniesol neopakovateľné zážitky a hrdosť pri reprezentácii nielen našej firmy ale aj Slovenska. Radosť bola o to väčšia že náš team získlal cenu najlepšia ženská pretekárka a najlepší zahraničný pretekár


CARP SHOW Bratislava
Sme pravideľným vystavovateľom na medzinárodnom podujatí Carp show, zameraným na širokú skupinu rybárov vyznávajúcich lov kapra na boilies. Začiatkom roku je vždy obrovský záujem o novinky z oblečenia, sonary, GPS, radary, rybárske člny.


Cesta do stredu zeme - Island
Vedúci výpravy Juraj Ulrich a reportér STV Ľubo Schwarzbacher podnikli Expedíciu do stredu zeme - Island. Jedným zo spôsobov rozširovania poznania je cestovanie a skúmane iných krajov a ich zvykov. Náš expedičný team sa vydal na svojom Nissane Navara s podobným úmyslom na ostrov ohňa a ľadu – Island.