Online sklad

Rybárske a športové potreby SPORTS s.r.o - veľkoobchod (velkosklad) pracuje v online skladovom systéme.

V praxi to znamená že viac ako 28 000 tovarových položiek rybárskych potrieb ktoré držíme na sklade je neustále aktualizovaných podľa stavu nášho skladu, Súčasťou aktualizácie je aj prepojenie na  našich dodávateľov, čím zabezpečujeme aktuálne informácie o termínoch naskladnení momentálne vypredaných výrobkov.

Online podpora vašej predajne.

Všetky uvedené  informácie sú neustále aktualizované na www.sports.sk , po prihlásení sa pod vaším heslom máte prehľad o vašej aktuálnej veľkoobchodnej cene, dostupnosti tovaru, aktuálnych akciách, stave vašich objednávok.

Vysoká efektívnosť predaja

Náš rybársky veľkoobchod e shop Vás upozorní na tovar ktorý je momentálne vypredaný, s termínom naskladnenia. Vy tak môžete okamžite informovať svojich zákazníkov a oni sa môžu rozhodnúť či si vyberú iný tovar, alebo budú čakať na pôvodný. Váš zákazník je teda aktuálne informovaný a predchádzame tým vzniku nepríjemných situácii a hlavne sklamaniu našich zákazníkov.

Najpestrejší sortiment

Náš rybársky veľkoobchodný e shop ponúka veľkoobchodne najpestrejší sortiment pre rybárske potreby, a čiastočne(neponúkame poľovnícke zbrane, náboje, strelivo, poľovnícke pušky) pre poľovnícke potreby, outdoor, kemping, chovateľské potreby.

Nová dimenzia pre rybársky veľkoobchodný predaj

Online e shop rybársky veľkosklad Vás pozýva. Vstúpte do novej dimenzie obchodovania: automatické aktualizácie cien, produktov, EAN kódov, možnosť roztriedenia podľa výrobcov,vydávanie tovaru iba pomocou čítačky čiarových kódov Vám zaručia že u nás budete vždy pracovať so  100% aktuálnymi údajmi. Na požiadanie zasielame aj elektronické faktúry(cez e-mail)

Online tlač reklamného letáku priamo na Vašej predajni

Rybársky veľkoobchod e shop ponúka možnosť rýchla tlač reklamného letáku v maloobchodných cenách. Táto funkcia je vytvorená cielene pre vašich nerozhodných zákazníkov, aby z predajne neodišli s prázdnymi rukami, ale s vytlačeným letákom formát A4 s obrázkom, popisom, cenou, parametrami...

Zlepšenie a zrýchlenie našich služieb

Neustále monitorujeme potreby trhu a prispôsobujeme našu aktuálnu ponuku podľa dopytu. Pre tieto účely sledujeme množstvo štatistických údajov ako napríklad:

predaj podľa sezónnosti a druhu tovaru
evidencia cenníkových položiek
evidencia úspešnosti akcií
história predaja
prepočet optimálnych zásob
aktuálne fotografie produktov
umiestnenie produktu v aktuálnom tlačenom katalógu (strana – sekcia)
Na základe týchto  a veľa ďalších skutočností Vám vieme odporučiť rýchloobrátkové druhy tovaru na dané obdobie a lokalitu

Online e shop Veľkosklad pre rybárske potreby SPORTS spol. s.r.o. garantuje:

- dlhoročné skúsenosti
- seriózny prístup
- znalosť trhu
- profesionálne poradenstvo
- individuálny prístup k našim obchodným partnerom

JE SAMOZREJMÉ ŽE STE AKO OBCHODNÝ PARTNER KAŽDÝ DEŇ VÍTANÝ AJ OSOBNE U NÁS VO VEĽKOOBCHODE. (aj pri objednávkach cez e shop je možné zvoliť osobný odber a prezrieť si pri tom najnovšie novinky, aktuálne akcie...)